Ciekawe szczegóły na temat escape room w Warszawie.

Ostatnimi czasy nadzwyczaj słynne okazało się słowo Escape Room (właściwie nawet dwa słowa). Jeszcze niedawno nikt o tym nie słyszał a teraz niezwykle często ludzie zgadują się i mówią, że idą do escape room. Jeśli ktoś potrafi mówić po angielsku wie, że dosłownie to oznacza pokój ucieczki. Jednak nie ulega kwestii, że nie wskazane jest przekładać wszystkich wyrazów zbyt dosłownie. Wobec tego na nasz język przetłumaczono to jako pokój ucieczek. I takie określenie zaczęło krążyć. O co tymczasem właściwie chodzi? Są to miejsca, które zostały urządzone w przeróżnych miejscowościach i dają one masy frajdy ludziom. Żeby udać się do tego rodzaju miejsca musimy zgromadzić dobrą grupę. Musi być to parę osób, które dadzą się wspólnie zamknąć w jednym pomieszczeniu. Aby wydostać się z tego pomieszczenia należy rozwiązać ciąg łamigłówek, które wcale nie są łatwe, dlatego lepiej udać się z większą liczbą osób do takiego miejsca. Im więcej pomysłów tym lepiej.

Jakim sposobem dziwnie spędzić noc

escape room warszawa 

Rzecz jasna nie zapomnijmy, że na wyjście się stamtąd mamy ograniczony czas. Należy się pomieścić w limicie czasowym, by wyjść z tego pokoju. Natomiast trzeba wszystkie zagadki rozwiązać poprawnie. Jeżeli nam się uda to możemy się pochwalić, że escape room Warszawa został przez nas pomyślnie zdobyty. Wyznam szczerze, że nie byłem w dalszym ciągu w tego typu miejscu. A chyba mam czego żałować, dlatego że mam przyjaciół, którzy z tego rodzaju miejsca korzystają. Pokój ucieczek Warszawa zafundował im serię trudnych i zawikłanych łamigłówek do rozwiązania. Było trudno, niemniej jednak im się udało. Przyznali sami, że po udanym wyjściu byli wielce uradowani, że im się udało, jak nigdy przedtem. To im wykazało, że są naprawdę mądrzy i inteligentni, że nawet w ograniczonym czasie potrafią się zmieścić.

Escape room to odkrywczy format zabawy

pokój ucieczek warszawa

Prawda, że jest to jakaś zachęta, żeby uzbierać własną drużynę i wybrać się do tego rodzaju miejsca? Nie ma nad czym się zastanawiać. Jest to wspaniała rozrywka na nadchodzący weekend. Wystarczy w wyszukiwarce wprowadzić: Warszawa Escape Roomy i będziemy mieć pojęcie pod jaki adres skierować się dokładnie, aby zdołać doświadczyć jednej z najbardziej wyjątkowych przygód w swoim życiu. Z pewnością będzie ekstra.