Pisz do woli

Chcesz być w stałym kontakcie, nie martwiąc sie o koszta? Masz dość ograniczeń, limitów i innych wyrzeczeń? A ciągłe analizowanie ilości minut lub danych w stosunku do smsów przyprawia Cię o ból głowy. Szkoda czasu na takie rzeczy. Lepiej sobie życie upraszczać i zrobić coś ciekawszego aniżeli analizowanie swojej taryfy.
Aby móc przestać się tym przejmować, skorzystaj z oferty play SMS. Zdziwisz się jak szeroki jest wybór możliwości. No i przede wszystkim można go dostosować pod swoje potrzeby.
Jeżeli lubisz dużo pisać, obojętnie czy to z kumpelą, chłopakiem, babcią a może i nowo poznanymi ludźmi na plaży, wybierz pakiet nielimitowanych smsów. Dzięki temu będziesz mógł pisać bez żadnych ograniczeń. O każdej porze dnia i nocy. W święta i od święta, a nawet w niedziele wolne od handlu. A co, tego nikt Ci nie zabroni. O pogodzie, o zbyt słonej zupie czy wyniku wczorajszego meczu. Dowolnie i bez limitu. Do czerwoności telefonu i bólu kciuków. Wedle Twoich własnych upodobań. No chyba, że padnie Ci bateria.
Jeżeli zależy Ci na innych możliwościach, które daje Twój operator, przyjrzył się bliżej ofercie. W każdej taryfie możesz zdecydować się na pasującą Tobie konfiguracje. W zależności czy wolisz pisać, rozmawiać czy surfować po sieci. Wybierasz taki pakiet sms jaki Tobie najbardziej pasuje i widzisz ile on kosztuje. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Bez żadnych ukrytych opłat. Jasno jest napisane ile dostajesz smsów i ile Cię to będzie kosztowało. Dodatkowo bardzo łatwo włączyć interesującą Cię opcje. Wystarczy, że wpiszesz podany kod aktywacji w telefonie. W ten prosty sposób, podając kod dezaktywacji, możesz też wyłączyć daną usługę. A jeżeli będziesz miał jakikolwiek problem lub wątpliowści, wystarczy, że skontaktujesz się z infolinią. Oni na pewno udzielą wszelkich informacji