Tanie noclegi w Beskidzie Śląskim

Wszyscy chcielibyśmy zarabiać takie pieniądze, dzięki którym moglibyśmy bez żadnych problemów spełniać swoje najskrytsze marzenia. Dysponując nieograniczonym budżetem, moglibyśmy wynająć dla siebie samych cały dom do wynajęcia w beskidzie śląskim, by zatrzymać się w nim nawet na kilka tygodni czy parę miesięcy. Skoro jednak nasze możliwości finansowe dość mocno nas we wszystkim ograniczają, musimy w taki sposób planować swoje wakacje, aby zbyt wielu pieniędzy na nich nie stracić. Na szczęście w takim Beskidzie Śląskim odnajdziemy wiele atrakcyjnych i jednocześnie całkiem tanich kwater, w których z wielką przyjemnością się zatrzymamy.

Nie szukajmy zatem od razu ekskluzywnych hoteli czy luksusowych pensjonatów. One oczywiście też występują w okolicach tego popularnego pasma górskiego, jednakże za jedną noc spędzoną w takich ośrodkach musielibyśmy zapłacić jakieś kilkaset złotych. Gdybyśmy więc chcieli udać się na wakacje z całą rodziną i to np. na tydzień, cała wyprawa kosztowałaby nas kilkanaście tysięcy złotych. Nie marnujmy w ten sposób pieniędzy, a sprawdźmy znacznie tańsze domki do wynajęcia beskid śląski. Będą one zlokalizowane w tych mniej atrakcyjnych i mniej popularnych miejscowościach turystycznych – np. w Istebnej. Prawdopodobnie będą też oddalone nieco od rynku czy centrum samego miasta, jednakże przy pomocy własnego samochodu, pociągu bądź autobusu bez problemu się wszędzie się dostaniemy. Do zdecydowanie tanich kwater turystycznych, występujących właśnie w Beskidzie Śląskim, należą również schroniska młodzieżowe. Znajdziemy je tuż przed szczytami, gdy będziemy wspinać się po fantastycznych górach.

Nasz wakacyjny nocleg nie musi więc wcale dużo kosztować. Czasem nawet dość luksusowy hotel Istebna Złoty Groń pozwoli nam spędzić cudowne wczasy za niewielkie pieniądze. Jeśli więc marzymy o przeżyciu przynajmniej jednej nocy w takim ośrodku, sprawdźmy, czy nie oferuje on turystom pewnych noclegów last minute. Dzięki nim za wynajem pokoju zapłacimy nawet kilkukrotnie mniej.