Zajęte miejsce parkingowe

Odpowiednia zapora parkingowa sprawi, że już nigdy nasze miejsce na parkingu przydomowym lub w okolicy naszej pracy nie będzie zajęte. Te blokady są lekkie, wykonane z materiałów jak najlepszej jakości, odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne.

Produkt można z łatwością zamontować samemu, łatwo go przenieść i bez problemu założyć blokadę, gdzie tylko chcemy. Zapory mają różne kształty i zawsze są odporne na rdzę. Niektóre są samozatrzaskowe i klucz potrzebny jest do ich otwarcia, inne są zamykane przy podnoszeniu ich, są prostym słupkiem, jeszcze inne stanowią mini barierkę. Zawsze jednak zamyka się je na klucz i zawsze ma się zabezpieczone swoje miejsce parkingowe. Decydując się na taką lub inną blokadę żaden intruz nie zajmie miejsca, które jest nam przypisane lub przez nas wykupione.
Każda blokada mimo, że jest lekka to jednak stanowi solidną konstrukcję, wykonana jest z profilu zimno giętego. Wszystkie zapory, bez względu na rodzaj są malowane proszkowo, piaskowane i odpowiednio zabezpieczane ponadto zawsze nakleja się na nie taśmę odblaskową by były w nocy z daleka widoczne. Trudne do sforsowania, chronią i odpowiednio zabezpieczają dane miejsce parkingowe. Zapory posiadają specjalny odbój, który zapobiega niszczeniu się ich podczas składania.
	zapora parkingowa

Montaż jest bardzo prosty, słupek lub trójkąt lub jakikolwiek inny kształt blokady montuje się do podłoża, na odpowiednio nałożoną blachę za pomocą kilku śrub. Użytkowanie ich też jest bardzo łatwe i proste. Zapory parkingowe stanowią element małej architektury. Spotykane w miastach bardzo często służą jako zapory, które zabraniają wjazdu pojazdom do danej strefy miasta lub stają się strażnikami miejsc parkingowych. Ich wykonanie jest niezwykle staranne a design coraz bardziej nowoczesny. Czasami jakiś teren należy tylko do określonej grupy właścicieli i wtedy takie zapory też bronią wjazdu osobom, które na dany teren wjechać nie mają prawa.
W sklepach można dostać przeróżne wzory blokad, które działają na podobnych zasadach.